• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Şirketimiz; 2008 yılında paspayı,kalıp yardımcı aksesuarları, izolasyon ve nalburiye malzemeleri satışı üzerine kurulmuştur.

2009 yılında SARI markası ile paspayı imalatına başlamıştır. Firmamız paspayı ve kalıp yardımcı aksesuarlarının üretim, yurtiçi satış ve ihracatında uzmanlaşmıştır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir taraftan iç yapısında istihdamı sürekli artırıcı iş kollarına yatırım yaparken, diğer taraftan müşterilerinin iş ve yaşam kalitesini artıracak konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri vb yapıların çağın gerekleri ve teknolojilerini kendine özgü tasarım ve yapı tekniğiyle birleştirip müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İnsan Kaynakları politikamız, şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak insan kaynakları Sarı İnşaat etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.